PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ofroj City-tour Kosove 🍂Prishtinë - Pejë - Ujëvara e Drinit 59 EuroSole Travel & Tours
15.10.2020, 19:09
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t89/1/16/1f342.pngPrishtinë - Pejë - Ujëvara e Drinit 2 ditë €59
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/1/16/25ab.pngAkomodimi tek Hotel Dukagjini 5* në qendër të qytetit (pishine dimerore, sauna, fitness)

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.pngVENDET E FUNDIT PĖR KĖTĖ FUNDJAVĖhttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/1/16/25ab.pngDatat e radhės : 24, 31 Tetor

Vizitohen: Prishtinë, Pejë, Kanioni i Rugovës, Ujëvara e Drinit të Bardhë

⁣Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana⁣⁣⁣⁣.
Nisjet e radhës:⁣ 17, 24, 31 Tetor
⁣⁣⁣⁣⁣
Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣
2. Akomodimi në hotel ⁣5*
3. Mëngjesi dhe darka në hotel⁣⁣⁣⁣
4. Përdorimi i pishinës dimërore, sauna, jacuzzi, fitness
5. Guida shoqëruese gjatë udhëtimit.⁣⁣⁣⁣⁣