PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, okazion Foto Aparat Samsung 4.000 LekeNesuno
13.10.2020, 11:52
Okazion per vetem 40 mij lek... shitet samsung i ri me fisha ...per t lidhur dhe me kompjuter...bateria mban shume ... dhe karikohet shpejt...
Mos hezitoni ta beni tuajin kete aparat...

Cel. : 0698522165