PDA

Trego pamjen e plotė tė : oferte #STAMBOLL ➤ 89 € 4 Dite (Hotel 4*)Start Tour Albania
05.10.2020, 13:44
STAMBOLL (https://www.facebook.com/hashtag/stamboll?__eep__=6&__cft__[0]=AZXgms7RyBsPzZkJ03r0dejoO2xvNXs4J3YzRZjU95N1yivo8 Du1AZSedQgjWMEFWtPJptJyNPl5ngSipKq4ByDmdxPUL2dw14g KXRaq5aHfr4emF7f_lbxbsTded3S-PO03H206zJ7JLd_zMJ7c4L0fkKqLF4MTn-yJpBSbabINXYo-tYFSH37DSKiYRQz92ig&__tn__=*NK-R) ➤ 89 € // 4 Dite (Hotel 4*)

Nisja: Date 15 Tetor

Udhetim me Anije ne #Bosfor (https://www.facebook.com/hashtag/bosfor?__eep__=6&__cft__[0]=AZXgms7RyBsPzZkJ03r0dejoO2xvNXs4J3YzRZjU95N1yivo8 Du1AZSedQgjWMEFWtPJptJyNPl5ngSipKq4ByDmdxPUL2dw14g KXRaq5aHfr4emF7f_lbxbsTded3S-PO03H206zJ7JLd_zMJ7c4L0fkKqLF4MTn-yJpBSbabINXYo-tYFSH37DSKiYRQz92ig&__tn__=*NK-R), Xhamia Blu, Sarajet e Sulltanit, Taksim

Cel:069 91 81 262

Ne Cmim Perfshihet:
Transporti Autobus Komod
Akomodimi 3 Nete Hotel 4* ne Qender
Mengjesi ne Hotel
Te gjitha Guidat Sipas programit
​ Shoqerues & Guide gjate udhetimit

Programi i detajuar:

Dita e Parė: Nisja nga Tirana nė oren 00.30 vazhdimi i udhėtimit tone me autobuz nėpėrmjet Maqedonise, Bullgarise Ndalesa e pare do te behet ne Shkup ku do te vizitojme Qytetin e Shkupit per rreth 1 ore e 30 minuta, vazhdimi I udhetimit tone drejt teritorit Bullgar, pas kalimit te pikave kufitare nisemi drejt Stambollit mberritja ne Stamboll ne Mbremje. Akomodimi ne Hotel, Mbremje e Lire.

Dita e Dytė: Mengjesi ne hotel pas nisim turin e vizitave duke filluar me Akuariumin e stambollit, 90 min,
Muzeu I luftes, 40 min, dhe me pas vazhdojme turin e vizitave drejt Dollma Bahce, 90 min, pas konsumumit te drekes do te nisemi per lundrim ne Ngushticen e Bosforit, ku ndahen 2 kontinentet, ai Europian me ate Aziatik.Pas lundrimit me Anije nisemi drejt Hotelit ku do te endrojme per rreth 2 ore per tu shplodhur ne mbremje NATA TURKE NE HARREM. Per ata qe nuk deshirojne te vijne ne Harrem mbremje e lire per te shijuar Stambollin naten. Kthimi ne hotel rreth ores 24:00

Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel, nisemi drejt sheshit Sulltan Ahmet ku do te vizitojme Xhamin Blu, Kishen e Shen Sofis,Sarajet e vjetra TOP KAPI PALACE, Cisternat e vjetra te Kostandinopojes dhe Sheshin e Hipodromit, Pas vizitave kohe e lire per shopping ne: Pazarin e vjeter te Stambollit ose Grand Bazar. Vazhdoje drejt sheshit Taksim ku do te pershkruajme pedonalen me te Famshme te Stambollit, ISTIK LAL, Mberritja ne Hotel, Mbremje e Lire.

​ Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Hotel, Pas mengjesit nisemi drejt Shqiperise duke kaluar Tranzit drejt Bullgarise, Ndalesa te Shkurtera gjate rruges, Vazhdimi I Udhetimit drejt Maqedonise, Dreka ne Shkup, Pas drake nisemi drejt Tiranes, Mberritja ne Tirane ne Mbremje.

Per me shume informacion kontaktoni ne:↴
Facebook - Whatsapp - Viber - Instagram
(+33569 91 81 262)
E-mail:trip2albania@gmail.com
www.starttouralbania.com (https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.starttouralbania.com%2F%3 Ffbclid%3DIwAR1dPwqRk8JsvQBQ9u3UOazQ2TUng3NEHLTDB8 tiIZ-Q0lpUQQaZFOxMT8A&h=AT3mNfNG3ggs7k1x1ZpKX5-BmZ6L2zo4Hp2UOGbH3JENfof6MRP9e8KHHq47QE8jg_DCmbPhb JY0oy4v59Qd-k7oD7WX9EM2BHWQboGvPGvrmbpFuBNJTF6D4EYU9eBe0RA6&__tn__=-UK-R&c[0]=AT3E151c70rZUx-oiTx6pQKwbmDvpmYRANYCyL1qewaCXVEneOFi6tTjNRwncjo5g 1zvM3DxyR4sqM_tw_XJ9w0g65haCwQS6viu-vMerQYp5tgCfRuJrZwNX1KU--K2r0iuz992cVo2mIMT-zgoddhSWDTIRzioA55F1KzkckiD7-_kwB07jAqqSiOFzHA)
Rr. Hoxha Tahsin (Prane parukeri Frida)