PDA

Trego pamjen e plotė tė : oferte Beograd, 3 Ditė €89/PersoniStart Tour Albania
05.10.2020, 13:41
Beograd, 3 Ditė €89/Personi

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.pngNisje mė 9, 16 Tetor

Vizitohet: Beograd, Shkup, Prishtinė.
Fjetje 2 netė nė Beograd.
Mėngjeset nė Hotel.
Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus.
Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Per me shume informacion kontaktoni ne:↴
Facebook - Whatsapp - Viber - Instagram
(+33569 91 81 262)
E-mail:trip2albania@gmail.com
www.starttouralbania.com (http://www.starttouralbania.com/?fbclid=IwAR1gG6Itkg0t5eAavhq3hDjatXv-WahbN3HboLh7kJmyXNRfQEismLNM2k4)
Rr. Hoxha Tahsin (Prane parukeri Frida)