PDA

Trego pamjen e plotė tė : Ndjenja.com - Gjej shpirtin binjak...! Dating Shqiptar, Chat Shqiptar etj...erNis
02.12.2006, 21:18
Jeni single dhe po kerkoni shpirtin binjak?


Ndjenja Dating i jep mundesine te gjithe anetareve te kene nje profil personal per te derguar dhe per te mare mesazhe, album fotografik, chat, forum, vleresime etj.


Ndjenja.com - Kliko ketu (http://www.ndjenja.com)Ndjenja.com ofron gjithashtu edhe keto sherbime:


Chat (http://www.ndjenja.com/chat)
Muzike (http://www.ndjenja.com/muzike)Forum (http://www.ndjenja.com/forumi)Kartolina (http://www.ndjenja.com/kartolina)Sms Falas (http://www.ndjenja.com/sms)Vlereso (http://www.ndjenja.com/ac/hotornot.php)
Mesazher (http://www.ndjenja.com/chat)