PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ftese per oferte" Blerje Telefona Celular"RMSA
28.09.2020, 09:54
KĖRKESĖ PĖR OFERTĖTiranė, 28-09-2020Lėnda: Kėrkohet ofertė pėr pjesėmarrje nė procedurėn e tenderit “Ftesė pėr tė konkurruar” me objekt “ITB - Blerje Telefona celular (Ref:M09-20)” pėr organizatėn jo-qeveritare “Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė”.

Rreth RMSA:
Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė (RMSA) ėshtė njė organizatė lokale jo- qeveritare, jo-fetare dhe jo-fitimprurėse e cila ofron shėrbime ne mbėshtetjen e refugjatėve, migrantėve, azilkėrkuesve duke i siguruar nevojat bazė strehim, ushqim, veshmbathje, ndihmė mjekėsore, kėshillim psiko-social, kėshillim ligjor, asistencė dhe mbrojtje ligjore pėr raste tė veēanta.
RMSA nė vendim-marrjen e saj ėshtė e pavarur nga qeveria, institucionet nė varėsi tė qeverisė, shoqata, grupime ose parti politike, fetare, biznesi etj. por ėshtė dhe mund tė jetė anėtare e rrjeteve e organizatave tė tjera qė punojnė nė fushėn e azilit brenda dhe jashtė Shqipėrisė.

Dokumentacioni i kerkuar:
o Specifikimet teknike tė Produkteve ; - Aneks 1
o Vendor Registration Form – Formularin e Regjistrimit tė subjekteve; - Aneks 3
o RMSA Code of Conduct – Kodi i Etikes pėr Ofertuesin; - Aneks 4
o Dokumentet e regjistrimit te kompanisė (NIPT, QKB)
o Ekstrakt Historik QKB i subjektit (online);
o Kohen e lėvrimit te mallit;
o Vėrtetim nga tatimet qe subjekti nuk ka detyrime pa paguar.(e-albannia)
o Foto te produkteve dhe specifikimet pėrkatėse;
o Marka e produktit;
o Vendi i origjinės;
o Garancia min 1 vit;
Referohu aneksit te specifikimeve teknike


Per cdo paqartesi kontaktoni ne adresen e emailit procurement@rmsa.al (procurement@rmsa.al)
Afati i fundit per dorezimin e ofertes eshte 09 Tetor 2020 ora 14:00


Mirėpresim ofertėn tuaj;