PDA

Trego pamjen e plotė tė : Peqin, shes Traktor Lamborghini 5.800 EuroLorenc Suta
02.11.2020, 21:29
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: portokalli

Zetor 4x4 26 kuaj fuqi. Shite bashke me rimorkio, plug, pomp sperkatje dhe frezė. Eshte ne gjendje shume te mire. Sherbime te bera. Shitet per efekt mosperdorimi.

Cel. : Tel: 0692538085