PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Shitet Biznesi me mobilim modern 500.000 Eurofirstinvestalbania
22.09.2020, 12:00
https://firstinvest.al/prona/shitet-lokal-tek-21-dhjetori/

Shitet Bar-Lounge-Piceri,
i organizuar ne 268 m2 siperfaqe te brendshme dhe 180 m2 verande dhe lulishte.
Arredim perfekt dhe bashkohor.
Dokumentacion i rregullt pronesie.
Cmimi 500.000 euro i diskutueshem.
Per vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne WhatsApp.

Adresa:Rruga Muhamet Gjollesha


Cel. : 0692862514