PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes biciklete Mountainbike Raid 5.0 25.000 LekeIvaK
02.09.2020, 10:52
Ngjyra.....: e bardhe

Biciklete Mountinbike 26'' Franceze
Basic Sport, Raid 5.0

Bicikleta eshte ne gjende shume te mire, eshte blere e re dhe eshte perdorur vetem dy muaj.
Pjeset i ka Shimano,me 7x3 marshe

Cel. : 0699277911