PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Gopro Hero 5 Black, Split Gadget dhe Aks 39.000 LekeDrineza
12.08.2020, 14:23
Okazion: Shitet Gopro Hero 5 Black, e perdorur por ne gjendje shume te mire, se bashku me pajisjen Split Gadget (e perdorur) per ndarje ekrani per foto apo video nenujore, se bashku me karikues, dy bateri, dhe aksesore te tjere, si ne foto.
Shitet per arsye ekonomike, cmimi eshte okazion per nje shitje te shpejte.

Cel. : 0682082295