PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes biciklete per femra Citybike TOTEM 14.000 LekePETROD
05.08.2020, 10:52
Ngjyra.....: jeshile

Shitet biēikletė femrash, marka Totem, ardhur nga Zvicra, e pėrdorur vetėm pak muaj nė Tiranė brenda qytetit. Shumė e mirėmbajtur dhe me disa veēanti teknike tė dobishme. Kolltuku lėkurė origjinal shumė komod. Ēmimi 14,000 LEKĖ.

Cel. : 0692082868