PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes 1.500 LekeDritani010
29.07.2020, 12:25
Shiten Aparat fotocasti Polaroid Old per survenir ne ambjentet tuaja mund te jen dhe funksional. :)

Cmimi : 1500 copa

Cel : 0672411000 Mund te na kontaktoni ne WhatsApp

Cel. : 0672411000