PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes biciklete MATRIX THUNDER 18.000 LekeAlbania Okazion
21.08.2020, 14:51
Modeli : MATRIX THUNDER
Gomat : 26 x 2.1 me disqe alumini
Frena : Tektro dhe me disk para
Kompanjol : Shimano Deore
Amortizator : DV28
Gjendja Perfekte
E sjelle nga Zvicra

Per me shume informacion nga kontaktoni ne:
Adresa: Rr. E Durresit, prane Zogut te Zi.
Tel: 0672878959 Viber/Whatsapp
e-mail:marketing@albania-okazion.com
web: https://albania-okazion.com/
facebook: https://bit.ly/2H482Ux
instagram: https://bit.ly/2UzuJYF
Cel. : 0672878959