PDA

Trego pamjen e plot t : Tirane, shes biciklete Mountainbike Mountainbike MTB Mckenzie Hill 800 18.000 LekeAlbania Okazion
21.08.2020, 15:53
Ngjyra.....: e zeze

Shitet Bicikleta
Marka : Mckeznie
Modeli : Hill800
Disqe : 28inch
Frena n ferrota
Suspension para dhe mbrapa
Ngjyr e zez
E perdorur ne gjendje te mire

Per me shume informacion nga kontaktoni ne:
Adresa: Rr. E Durresit, prane Zogut te Zi.
Tel: 0672878959 Viber/Whatsapp
e-mail:marketing@albania-okazion.com
web: https://albania-okazion.com/
facebook: https://bit.ly/2H482Ux
instagram: https://bit.ly/2UzuJYF

Cel. : 0672878959