PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes biciklete Biciklete MOUNT CC Freerider 19.000 LekeAlbania Okazion
21.08.2020, 15:53
Ngjyra.....: e zeze

🎉🚲Biciklete MOUNT CC Freerider🚲🎉 Biciklete origjinale ne gjendje perfekte
e sjelle nga Gjermania
Gomat DH5 Alloy
Disqet 25 x 2.10
Frena V brakes dhe me disk frenimi para
Kompanjol Shimano dhe amortizator

Per me shume informacion nga kontaktoni ne:
Adresa: Rr. E Durresit, prane Zogut te Zi.
Tel: 0672878959 Viber/Whatsapp
e-mail:marketing@albania-okazion.com
web: https://albania-okazion.com/
facebook: https://bit.ly/2H482Ux
instagram: https://bit.ly/2UzuJYF

Cel. : 0672878959