PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ofroj Reklamim ne radio 200 EuroSHAGA shpk
15.07.2020, 10:05
Oferte reklamimi ne Radio✅
10 Spote ne Dite / 300 Spote transmetim Muaj / 200€ 🔈


RADIO EUROSTAR 94.4MHz ESHTE THEMELUAR NE VITIN 1996 ME NJE EKSPERIENCE 23 VJECARE NE TREGUN SHQIPTAR.


MBULON 80% TE POPULLSISE DHE BIZNESEVE
DUKE U BERE NJE NDER RADIOT ME MBULIMIN ME TE GJERE NE SHQIPERI.


Per bashkepunim ju ftoj te kontaktoni ne 0689039842


Faleminderit


Cel. : +355689039842

Cel. : +355689039842