PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Tavoline Mesi per sallon 4.000 Lekkomuna e parisit tirane
12.07.2020, 11:52
Pershendetje,

Shitet tavoline mesi, me element xhami dhe lule dekorative,
gjendja e mire, me gerrvishjet qe duken dhe ne fotografi.
cmimi: 40 mij lek te vjetra.
nr celi:0697574575
Ju faleminderit

Cel. : 0697574575