PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Opel COMBO Viti 2006, 2.000 EuroERMAL ZEKA
06.07.2020, 11:52
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual
Ftohja......: Kondicioner
Fuqia KW..: 55
KM..........: 200000

Opel Combo 1.3 Naftė 2006 (200.000 KM)

Makina eshte ne gjendje shume te mire si xhenerike dhe elektrike, e mirembajtur dhe servise te kryera ne kohe.
Eshte shume ekonomike ne harxhim.
Nuk jam i interesuar per nderrime!

TEL: 069 917 6554