PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes shes bufe kuzhine te kompletuar 30.000 LekeWENTEA
20.06.2020, 15:36
shitet bufe ne forme L me permasa 2.6x2.3, e kompletuar ( pianure 2gaz+2 korent, furre dhe aspirator) , cmimi 30000 leke ( reja).
te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 0682073076

Cel. : 06820730796