PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes lokal 50 m² 35.000 Euro (mine peza)Elite Properties
13.08.2020, 10:47
Zona/Rruga : mine peza

Shitet biznes Bar-Kafe nė Rrugėn ‘’Mine Peza” .

Ambjenti ndodhet nė katin 0 tė njė ndėrtimi tė ri, dhe ėshtė pranė me rrugėn kryesore. Ambjenti ėshtė Bar kafe dhe Bilardo.

Cmimi I qirasė 120000 lekė Cmimii shitjes 400000 lekė

Cel. : 0696092993