PDA

Trego pamjen e plotė tė : Fier, shes biciklete me palosje 8.000 LekeMelsi Fier
07.06.2020, 10:52
Ngjyra.....: blu e errėt

✳️Biēikletė, produkt italian.
✳️E palosshme, me opsion zgjatjeje sipas dėshirės te timoni dhe kolltuku, e lehtė pėr t'u transportuar e po ashtu edhe pėr t'u pėrdorur.
✳️Shumė pak e pėrdorur, pjesėn mė tė madhe tė kohės ka qėndruar e paketuar nė magazinė.
✳️ Pėr shkak tė opsionit tė zgjatjes dhe shkurtimit tė timonit dhe kolltukut, ėshtė e pėrshtatshme pėr tė gjitha moshat.
📩Tė interesuarit tė kontaktojnė me SMS ose nė e-mail.

Cel. : 0699225921