PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Qender KurseshHbj
20.05.2020, 15:04
Shitet Qender kursesh dhe After School. Klientele e ngritur.
Moderne e pajisur totalisht komode.Ne zone fantastike tek "Liqeni i thate".

Shitet per arsye emigrimi

Per me teper kontaktoni: 0674818500

Cel. : 0674818500