PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, kerkohet Partner organizate civileOneMu
20.07.2020, 21:14
Kerkohen partnere per bashkepunim ne nje organizate civile.
Persona me studime ne fushen e shkencave sociale, te natyres/ekologji, ekonomi , shkenca edukative/gjuhe, organizim eventesh, arte dhe fusha te perngjashme jane te mirepritur.
Persona me mundesi dhe deshire te udhetojne, si ne Shqiperi dhe jashte shtetit jane te mirepritur.
Gjithashtu te gjithe personat qe kane deshire te japin nje kontribut ne shoqerine ku jetojne ne keto tema ose te perngjashme qe mund te kete komuniteti ose organizata, pavarsisht studimeve qe kane, jane te mirepritur te aplikojne.
Organizata do veproje ne fushat e mesiperme, si dhe ne tema si kultura dhe integrimi ne bashkimin europian, nepermjet aktiviteteve dhe programeve te ndryshme.
Per cdo te interesuar ju lutem te na kontaktoni ne: onedamulla@hotmail.com
whatsaapp: 672420845

Cel. : 672420845