PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes biciklete Mountainbike Wheeler 30.000 LekeEriEvi
26.05.2020, 16:20
Ngjyra.....: e zeze

Biciklete Wheeler
E ardhur nga Zvicra.
Te gjitha pjeset Shimano.
Gomat Schwalbe per qytet dhe rruge me gure.
Trupi madhesi XXL.
Amortizatore ZOOM me bllokues.
Frena Shimano me vaj mineral

Cel. : 0682012688