PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes 3.800 Euro Mobilje per sallon, guzhine, dhome gjumiAldiR
17.05.2020, 11:52
Ne pamundesi per te postuar 20 foto qe mobiiljeve qe shesim - po ju permbledh me fjale.
Kontaktoni ne whatsapp per te marre fotot e mobiljeve. Jan te reja, ne gjendje shume te mire dhe kualiteti me i larte.
Cmimi eshte promocional pasi shiten me shume se 30+ produkte, perfshi lavastovilje frigorifer krevate abazhura pasqyra etj etj ! Kontaktoni per me teper info!

Mobiljet ne foto jane te gjitha per shitje. Preferojme te shiten se bashku dhe jo vec e vec.
Cmimi eshte 3800 euro per te gjitha mobiljet qe shihni ne foto.
Mobiljet e sallonit, dhomes gjumit (perfshir krevatin), kuzhine komplet, e cdo gje tjeter qe gjendet ne foto!

Pranojme oferta!

Dite te mbare

Cel. : +355694001007