PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes 15 Euro, Aparat fotocasti Polaroid OldDritani010
26.05.2020, 16:30
Shiten Aparat fotocasti Polaroid Old per survenir ne ambjentet tuaja mund te jen dhe funksional. :)

Cmimi : 15€ copa

Cel : 0672411000 Mund te na kontaktoni ne WhatsApp

Cel. : 0672411000