PDA

Trego pamjen e plotė tė : Shqiperi, shes Liber elektronik (e-reader/e-book) 95 EuroOneMu
27.06.2020, 18:33
Shitet e-book, liber elektronik. Eshte ne forme ipadi por ekrani eshte i posacem per lexime te gjata ne forme letre dhe nuk demton syte.Gjithashtu ka edhe drite per te lexuar naten ose ne erresire. Mund te ngarkoni qindra e qindra libra elektronike kudo. Shume praktik per pushime, udhetime,studente dhe persona qe lexojne. Karikimi mban rreth 1 muaj. Thuajse i paperdorur fare. Shitet per arsye mosperdorimi.Cmimi i diskutueshem. Marka Kobo.
tel. 672420845
onedamulla@hotmail.com

Cel. : 672420845