PDA

Trego pamjen e plotė tė : Radio Shqip,per t'ju ndihmuar rreth problemeve me kompjuterinvigan
17.11.2006, 12:30
Pershendetje te dashur anetare te AlbForumi.com

Po ju njoftoj se kemi hapur nje radio te re shqiptare qe titullohet RadioShqip,dhe do te kete muziken me te re.

Po ju njoftoj se do te kete nje emision INFORMATIKE me autor benseven11 i cili do tju ndihmoje gojarisht per pyetjet tuaja.Do te jene dy emisioni te shtunen duhe filluar nga ora 6 pasdite me ore te Shqiperise do te transmetojme emisionin per te rejat e informatikes dhe temat do te jene Si te blejme nje laptop dhe nje teme tjeter qe do te jete risi.Te dielen duke filluar nga ora 6 mbasdite do te jete emisioni per ndihme te vizitoreve ku benseven11 do t'ju ndihmoje gojarisht per pyetjet tuaja.Ju lutem pyetjet dergoni ne adresen radio_shqip@hotmail.com dhe pergjigjet do ti merrni te dielen ne ora 6 me ore te Shqiperise.Ju garantojme per pergjigje te sakta dhe te lehta.Presim pyetjet tuaja tek radio_shqip@hotmail.com

Radion mund ta degjoni : KETU (http://84.244.13.131:2006/listen.pls)

Ju lutem moderatoreve mos ta mbyllin temen pasi nuk eshte nje REKLAME por eshte nje ndihme per nje vizitore!