• Tirane, ofroj vend pune Teknik i pajisjeve te vogla elektroshtepiake

Balfin Group është një ndër grupet private investuese më të mëdha në Shqipëri dhe rajon, i pranishëm me aktivitete për zhvillimin e pasurive të paluajtshme, shitjet me pakicë, ofrimin e shërbimeve dhe manaxhimin e hapësirave tregtare apo industrial, miniera, metalurgji, etj.

Elektro-Servis shpk është një kompani e specializuar në riparimin e pajisjeve elektronike dhe elektro-shtëpiake. E themeluar prej vitit 2008 Elektro-Servis është servisi më i madh në Shqipëri dhe vendet fqinje, me të drejtat ekskluzive për market më në zë si: Samsung, LG, Sonny, Philips, Beko,Bosch etj.

Pozicioni: Teknik riparimesh SDA (pajisje te vogla elektroshtepiake si hekur, tharese, mikrovale, mikser, mikrovale, pjanuara, furra, ekspres etj)
Raporton: Koordinator i departamentit
Departamenti: Operacional
Vendndodhja: Tiranë

Detyrat/Pergjegjesite:

• Merr në dorëzim dhe konstaton defektet brenda afatit te caktuar sipas udhëzimeve që merr nga koordinatori i departamentit;
• Ndjekja e sakte e procedurave per terheqjen e pjeseve te kembimit;
• Riparimi dhe testimi I produkteve;
• Raportimi në kohë mbi statusin e produktit;
• Aftësia për të punuar në mjedis mjaft konkurrues, ku përmbushja e objektivave në kohën e paracaktuar është parësore;
• Kryerja e detyrave të tjera të caktuara;

Edukimi/ Pervoja profesionale:
• Arsimimi: Arsim I larte ose profesional ne Inxhinieri te ndryshme
• Pervojat profesionale: Te pakten 3 vjet pervoje pune.


Aftesi te tjera:
• Aftesi shume te mira organizimi, koordinimi, planifikimi.
• Aftesi shume te mira komunikuese.

Kushtet e punës: Grupi Balfin ofron një paketë benefitesh tërheqëse, duke përfshirë një pagë të drejtë të bazuar në merita dhe vlerësimin e performancës.

Mënyra e Aplikimit: Për të aplikuar për këtë pozicion, jeni të lutur të dërgoni CV tuaj nëpërmjet
e-mailit tek adresa: hr@elektroservis.al

Afati i dorëzimit: 30 Shtator 2020!
* Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr.9887 të vendosur nga Parlamenti i Shqipërise mbi “Mbrojtjen e të dhënave personale”.





Cel. : 0689029966
 


Apply WhatsApp
Back
Top