PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Shitet biznesi Markat Restorant Peshku 30.000 EuroShpia24
20.07.2020, 11:43
Zona/Rruga : Pranė Ish Parkut

Shitet biznesi Markat Restorant Peshku

Ēmimi i Shitjes: 30.000 Euro ,Cmimi i qirasė: 80.000 Lekė (Pėrfshirė taksen)

Pranė Ish Parkut

Aktualisht nė gjendje pune dhe me klientelė tė rregullt

I arreduar nė mėnyre bashkohore

Sipėrfaqe 125m²

Cel. : 0698444447