PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes AKEORDUES KITARE . MATRIX SR-2500 4.000 Lekeani...
05.01.2020, 22:24
OKAZION! SHES AKORDUES PER KITARE AKUSTIKE DHE ELEKTRIKE, PER VETEM 4000 LEKE TE RINJ.
PAISJA ESHTE E PERDORUR NE MENYRE SHUME TE KUJDESSHME DHE ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE.
FUNKSIONON PERFEKT. PRODUKT CILESOR, I PERDORUR GJERESISHT EDHE NGA KITARISTE ME EMER NE MBARE BOTEN.
PUNON ME NJE BATERI TE ZAKONSHME 9 VOLT. NESE DO E BLINI, MUND TA TESTOJME MENJEHERE PER JU.
PRODUKT MADE IN KOREA
SHIKO NE EBAY. SHITET MBI 85 DOLLARE AMERIKANE, NE GJENDJE TE PERDORUR.
POR TEK NE, EDHE CMIMI 4000 LEKE ESHTE I DISKUTUESHEM...

FALEMINDERIT!

Cel. : 0675582927