PDA

Trego pamjen e plotë të : Tirane, shes biciklete Ciklistike KUOTA KHARMAN Karbon 1.300 EuroAli petrela
20.12.2019, 15:47
Ngjyra.....: e bardhe ME TE ZEZ E TE KUQE.

SHES BIÇIKLET ÇIKLISTASH KUOTA KHARMAN ORIGJINALE FULL FULL KARBON, ME PJESE SHIMANO ULTEGRA ORIGJINALE
BIÇIKLETA KA KILOMETRAZHIN ORIGJINAL ME BLUTUTH KA DHE BIDONIN E UJIT ORIGJINALE TOUR DE FRANS
KA DHE NJE KUTI ME VEGLAT E VETA ORIGJINALE BIÇIKLETA KA TRE NGJYRA E BARDH TE ZEZ E TE KUQE ESHT SHUM E BUKUR DHE SHUM E MBAJTUR
OSHT E RE FARE DHE SHUM E BUKUR

ÇMIMI 1.300 EURO I DISKUTUSHEM

NUMRI I KONTAKTIT 0692171819


http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=669623&d=1575921583