PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes biciklete Mountainbike MTB 16.000 LekeBicikleta ne shitje.
12.11.2019, 12:35
Ngjyra.....: lejla

Shitet bicikleta mtb. Per femra dhe meshkuj. Pjese shimano.

Cel. : 0698777898