PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes biciklete Mountainbike MTB 35.000 LekeBicikleta ne shitje.
12.11.2019, 12:34
Ngjyra.....: e kuqe

Shitet bicikleta mtb , pjeset sram dhe frenat alkol. Ne gjendje shume te mire.

Cel. : 0698777898