PDA

Trego pamjen e plotė tė : Vjeshtė ne Stamboll-Selanik-Sofje 5 Ditė €139Vision Travel Agjensi
04.11.2019, 16:13
Vjeshtė ne Stamboll-Selanik-Sofje 5 Ditė €139


Nisje mė 23 Tetor.


Te perfshira :

-Udhėtimi vajtje – ardhje me autobus,

-Akomodimi nė hotel me 3 yje nė Stamboll, Sofje dhe Selanik,

-Mėngjezet pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.

-Shėtitjet nė Stamboll me autobus (sipas programit)

-Shoqėrues dhe guidė shqiptare, pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit

Kontakt: 0693661822⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀
Agjensia Vision Travel⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀
Bileta Avioni, Trageti⠀⠀⠀⠀
Paketa Turistike⠀⠀⠀⠀
Rezervime Hoteli⠀⠀⠀⠀
Siguracione Shendeti ne Udhetim⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Adresa : Rruga Sulejman Delvina, perballe shop marikaj 2⠀