PDA

Trego pamjen e plotė tė : Vjeshtė nė Amsterdam, 8 Ditė €399Vision Travel Agjensi
04.11.2019, 16:14
Vjeshtė nė Amsterdam, 8 Ditė €399


Nisje mė 6 Tetor dhe 3 Nentor.

Vizitohen : Amsterdam, Ljubjanė, Mynih, Hagė, Rotterdam, Pragė, Budapest


Te perfshira :

1. Udhėtimi vajtje - ardhje dhe shėtitjet me Autobus Tiranė - Ljubljanė - Mynih - Amsterdam - Pragė - Budapest - Beograd - Tiranė.
2. Akomodim nė hotel me 3 dhe 4 yje,
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit,
6. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqitės)
Kontakt: 0693661822⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀
Agjensia Vision Travel⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀
Bileta Avioni, Trageti⠀⠀⠀⠀
Paketa Turistike⠀⠀⠀⠀
Rezervime Hoteli⠀⠀⠀⠀
Siguracione Shendeti ne Udhetim⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Adresa : Rruga Sulejman Delvina, perballe shop marikaj 2⠀