PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes gome & disk alumini Super gjendje 95% te reja 300 Leke235/50/R17
09.10.2019, 10:52
Jan ne gjendje te shkelqyer 235/50/R17
Shoqerohen me dadiceket dhe xhiron e gomave origjinale
0683419900

Cel. : 0683419900