PDA

Trego pamjen e plotė tė : Fosi.al - Forumi i SipėrmarrjesFoSi
17.11.2021, 13:12
Fosi (www.fosi.al (http://www.fosi.al)) ėshtė njė forum shqiptar biznesi qė nxit diskutimin rreth ēėshtjeve tė lidhura me biznesin dhe sipėrmarrjen.

Forumi pėrbėn njė hapėsirė ku mund tė merrni informacion nė lidhje me biznesin, tė jepni dhe tė kėrkoni kėshilla pėr ēėshtje qė ju shqetėsojnė, tė ndani pėrvojėn tuaj dhe tė diskutoni me njerėz tė tė gjitha fushave tė biznesit. Temat e diskutuara pėrfshijnė ēdo gjė, qė nga hapat e parė tė nisjes sė njė biznesi, manaxhimi, rritja dhe idetė pėr ta zhvilluar, si dhe hapat pėr ta mbyllur njė biznes.

Vizitoni duke klikuar nė https://fosi.al dhe merrni pjesė nė njė temė qė ju intereson, ose hapni ju vetė njė temė tė re.