PDA

Trego pamjen e plotė tė : Vjeshtė nė Dubai, 5 Ditė €599Vision Travel Agjensi
04.11.2019, 16:13
Vjeshtė nė Dubai, 5 Ditė €599

Nisja mė 26 Shtator

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe pėrfshin:

• Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit.
• Bileta e Avionit Vajtje – Ardhje.
• Transfertat nga Aeroporti nė Hotel dhe anasjelltas
• Akomodimi nė Hotel nė Dubai.
• Mėngjezet nė Hotel.
• Shėtitjet me Autobus sipas Programit.
• Shoqėrues nė shqip gjatė gjithė udhėtimit.
• Guida vendase nė disa Shėtitje.
Shėnim: Nė cmim nuk pėrfshihet tarifa e vizės sė hyrjes nė Dubai prej 79 Euro dhe tė gjitha shėrbimet Opsionale.

Kontakt: 0693661822⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀
Agjensia Vision Travel⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀
Bileta Avioni, Trageti⠀⠀⠀⠀
Paketa Turistike⠀⠀⠀⠀
Rezervime Hoteli⠀⠀⠀⠀
Siguracione Shendeti ne Udhetim⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Adresa : Rruga Sulejman Delvina, perballe shop marikaj 2⠀