PDA

Trego pamjen e plotė tė : Vjeshtė nė Sofje, 3 Ditė €79Vision Travel Agjensi
04.11.2019, 16:13
Vjeshtė nė Sofje, 3 Ditė €79

Dita e Parė: Nisja nga Tirana me autobuz nė drejtim tė Maqedonisė. Gjatė rrugės, pushime per kafe dhe Drekė. Mbrritja nė Shkup. Nisja nga Shkupi nė drejtim te Bullgarisė. Gjatė rrugės, pushime per kafe. Mbrritja nė Sofje. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.
Dita e Dytė: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė Monumentet Kryesore te qytetit: Fillon nga Hotel Sheraton Balkan, Kisha St. Nedelia, Statuja St. Sofia, Kisha St. Petka Samardjiiska, Kisha Cifute Synagogue, Tregu Qendror, St. George Rotanda, Presidenca, Sheshi Battenberg, Galeria Kombėtare e Arteve, Teatri Kombėtar "Ivan Vazov", Kisha Ruse, Monument i Ushtarėve tė Panjohur, Akademia e Shkencave Bullgare, Parlamenti, Monumenti i Mbretit Clirimtar, Kisha St. Sofia, Katedralja Alexander Nevski dhe Crypt. Fjetje nė Hotel.
Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr nė Tiranė. Gjatė rrugės pushime tė shkurtra pėr kafe dhe drekė. Mbrritja nė Tiranė.

Nisje mė 18 Tetor, 1 Nentor.

Hotelet:
Hotel 3* Gorna Banya
(http://www.eurohotelsbg.com/)
Hotel 4* Best Western Premier (http://www.hotelpremiersofia.com/)

Te perfshira :
1. Udhėtimi vajtje - ardhje, Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
2. Akomodim nė hotel 2 netė qėndrimi.
3. Mėngjeset dhe Darkat pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
4. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Kontakt: 0693661822⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀
Agjensia Vision Travel⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀
Bileta Avioni, Trageti⠀⠀⠀⠀
Paketa Turistike⠀⠀⠀⠀
Rezervime Hoteli⠀⠀⠀⠀
Siguracione Shendeti ne Udhetim⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Adresa : Rruga Sulejman Delvina, perballe shop marikaj 2⠀

http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=643028&d=1568191517