PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, DISQE ME GOMA 16 PER AUDI/VW TE PA PERDORURA NE SHQIPERICMIMET ME TE ULTA
20.08.2019, 11:12
Shes 4disqe me goma 205/55/16 te pa perdorura ne shqipri te ardhura nga gjermani. Te pershtatshme per audi a3 a4 a6 etj dhe per vw pasat golf 5 toura etj. Goma ne gjendje normale
Cmimi 170 euro
Cel 0682041445