PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Pedale per kitare elektrikeJoa210
23.08.2019, 10:52
636292636291
Pedalet jane origjinale, me gervishtje te paperfillshme, ne gjendje perfekte pune dhe shoqerohen me karikues
Electro-harmonix Big Muff Pi - 6000 Leke
Boss Loop Station RC-2 - 7000 Leke
Te dy bashke 11000 LekeCel. : 067 54 63 035