• Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Mekanik

https://zanusi.al/
Zanussi shpk operon në tregun Shqipëtar me një eksperiencë 10 vjecare në fushën e Tregtimit, Shitjes me shumicë dhe pakicë të pajisjeve për: bare, restorante, pasticeri, piceri, supermarkete, fast-food, furra buke, xhelateri, dhoma frigoriferike, pasjisje elektroshtëpiake si dhe riparime te cdolloj pajisje.

Tek Zanussi Profesional Tiranë do të gjeni një gamë të larmishme pajisjesh italiane të përdorura të cilësisë më të mirë. Vetëm në gjashtë vjet Zanussi ka arritur që të zgjerojë veprimtarinë e saj të shitjes edhe më dy filiale po në Tiranë. Vizioni i Zanussit është që të ofrojë pajisje profesionale për të gjitha bizneset.
Misioni kryesor për firmën është që të rrisë edhe më tej biznesin dhe shërbimet, si dhe ato të klienteve, duke siguruar cilësinë më të lartë të mundshme të produkteve. Strategjia e Zanussi Albania është që të mbështesë klientët bazuar në kënaqësinë pa kompromis duke ju ofruar paketa të plota moderne zgjidhjesh për të vleresuar e arritur kërkesat e tyre. Zanussi vlereson mbi te gjitha marrëdheniet afatgjata me klientet.


Jemi ne kerkim te nje Inxhinier Mekanik me experience i cili
te kete perfunduar studimet dhe te angazhohet ne kohe te plote ne procesin e shitjes.
Avantazh eksperienca ne pune te ngjashme, nje gjuhe te huaj, por jo perparesi. Cilesia e komunikimit eshte kriteri kryesor.

Ju mirepresim per interviste prane show room-it tone me vendndodhje midis Sheshit Shqiponja dhe Mbikalimit, ose mund te na dergoni CV tuaj ne adresen zanusial@yahoo.com, kontakt +355694777778
 


Apply WhatsApp
Back
Top