PDA

Trego pamjen e plotė tė : www.talentet.comtoger
26.10.2006, 17:37
Misioni i kesaj faqeje eshte zbulimi dhe ndjekja e talenteve shqipetare qe luajne ne te gjithe boten dhe dheni e mundesise qe keta te mbrojne ngjyrat e flamurit kuqezi ne arenen nderkombetare.

Sllogani yne eshte: Shqipetare te bashkuar per nje Kombetare te bashkuar dhe Nje komb Nje kombetare

Te gjithe te kontribojme per te patur nje kombetare qe te krenohemi me tte


Rrofte shqiperia etnike