PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Okazion dhome gjumi per femije 19,000 lekklodi01
03.06.2020, 20:12
Okazion shes per arsye emigrimi dhome gjumi per femije te kompletuar, krevat tek i gjere, Dollap 2m me 2m, tavoline studimi dhe dollapet bashke me karriken. Vetem 19000 lek te reja.

Cel. : 0692028688 600214600212600213