• Vibtis kërkon Manaxhere Shitjesh - Vibtis është kompania e duhur për ty!

Ejani të punoni si Manaxhere shitjesh në një nga kompanitë më të mëdha në Shqipëri e cila ofron përfitime të jashtëzakonshme dhe mundësi avancimi në karrierë
dhe ambjent për të mësuar.
VIBTIS është kompania më e madhe në Shqipëri në Import – Eksport të produkteve industriale në fushën e ndërtimit e specializuar në prokurimin dhe furnizimin
me produkte për projekte në sektorin e Ndërtimeve Civile, Energjisë, Ujësjellës Kanalizime.
Vibtis furnizon projekte të rëndësishme si; Ndërtimi i Arenës Kombëtare, Rehabilitimi i Lumit Gjanica, ndërtimi i rrugës Qukës-Qafë Pllocë.
Eshte ne proces furnizimi per rruget e aksesit të projektit TAP.
Vibtis bashkepunon me prodhuesit me të mëdhenjë botror dhe është distributor zyrtar i produkteve të kompanive lider në botë në sektorin e produkteve Hidraulike
si dhe Oil&GAS si GEORGE FISCHER, MIV, NOV, EMERSON, Shawcor Canusa, Pompe Casali.
Në Shqipëri Vibtis bashkepunon me kompanite me te medha ne fushen e ndertimit si dhe te zbatimit te projekteve madhor ne infrastrukture dhe Ujesjelles Kanalizime.

Ne jemi më të mirët dhe kërkojmë për më të mirët!

Pozicioni :
Ne po kërkojmë Manaxhere Shitjesh me aftësi të shkëlqyera në shitje dhe negocimi dhe me përvojë në shitje te produkteve hidraulike dhe ne komunikimin drejtperdrejt me klientet

Përfitimet:

  • Paketa e përfitimeve shumë konkurruese.
  • Ofrojmë programe shumë të mira mentorimi për punonjesit tanë.
  • Rritje dhe mundësi promovimi
Adresa:
“VIBTIS” sh.p.k është e pozicionuar në Bulevardin Dëshmorët e Kombit një vend i aksesueshëm dhe një mjedis komod pune; Blv. Dëshmorët e Kombit, Twin Towers, Tower 2, Floor 7/2 Tiranë/Albania.

Kush duhet të aplikojë?
Nese je vajze dhe ke mbaruar Administrim Biznesi dhe/ose ke eksperience pune ne shitje dhe e ben kete pune me pasion,mendon se je me e mira dhe je ambicioze.
Ke eksperiencë pune minimumi 3 vite. Je energjike dhe e motivuar për të punuar në një ambjent ku ke mundësi të tregosh talentin tënd 100% atëherë;

Vibtis është kompania e duhur per ty!

Apliko në info@vibtis.al dhe na trego që je më i miri!
 


Apply
Back
Top