PDA

Trego pamjen e plotė tė : Vlore, shes Manual pėr pėrdoruesit e hidrokarbureve tė lėngėt 1.500 LekeH.Rr.
29.04.2019, 10:52
Libri Manual pėr pėrdoruesit e hidrokarbureve tė lėngėt ėshtė botim i vitit 2006 Libri ndihmon nė punėn pėr trajtimin e hidrokarbureve tė lėnget tė gjithė specialistėt qė ushtrojnė aktivitet nė transportin dhe marketingun e tyre,ai ndihmon edhe specialistėt projektues tė tubacioneve tė transportit dhe impianteve tė grumbullimit ,ruajtjes dhe shpėrndarjes sė tyre
Nė libėr pėrfshihen tabela dhe vizatime qė lehtėsojnė zgjidhje praktike tė problemeve sidomos nė fushėn e shi-tblerjes sė karburanteve
Libri ka 360 faqe ,nė tė do tė gjeni dhe titujt e literaturės sė pėrdorur.

Cel. : 0692116385