PDA

Trego pamjen e plotė tė : Vlore, ofroj Libėr:"Zjarret eksplozionet dhe mbrojtja prej tyre" 2.000 LekeH.Rr.
29.04.2019, 10:52
Libri Zjarret ,eksplozionet dhe mbrojtja prej tyre ėshtė botim i vitit 2014 .Ai ndihmon specialistė tė fushės pėr parandalimin dhe mbrojtjen prej zjarreve dhe eksplozioneve,si dhe kėdo tjetėr tė ēdo fushe deri edhe familje e individė ,pėr ruajtjen e jetės.shėndetit dhe pronės.
Libri pėrmban mjaft tabela dhe vizatime ilustruese tė integruara nė tekstin prej 435 faqesh.
Nė fund do tė gjeni tė listuar referencėn e literaturės

sė pėrdorur.

Cel. : 0692116385