• Tirane, ofroj vend pune Mobile App Developer IOS

Mobile App Developer IOS:

Evolve është një agjenci dixhitale e cila përqëndrohet tek cilësia, risia dhe shpejtësia. Ne kemi më tepër se 8 vite që ofrojmë zgjidhje nga më të ndryshmet dhe kemi ndihmuar më tepër se 240 klientë duke filluar nga ndërtimi i faqeve të internetit, platformat e tregtisë elektronike, fushatat e marketingut, zgjidhje të veçanta në fushën e teknologjisë së informacionit (IT), aplikacione të ndryshme.

Ne kuader te rritjes se kerkesave dhe bashkepunimeve tona, kerkohet Mobile App Developer IOS:
Detyrat si iOS Developer:


  • Hartimi dhe ndertimi i aplikacioneve te avancuara per platformen iOS
  • Puna per rregullimin e gabimeve dhe permiresimin e performancës se aplikacionit.
  • Vleresimi dhe zbatimi i teknologjive te reja per te maksimizuar efikasitetin e zhvillimit.
  • Njohuri shume te mira te framework iOS si Core Data, Core Animation, Core Graphics.
  • Njohuri shume te mira ne Objective-C, Swift dhe Cocoa Touch
  • Njohuri ne RESTful APIs per te lidhur iOS me sherbimet e back-end (JSON, HTTP, HTTPS, OAuth)
  • Njohuri te teknologjive te tjere dhe standartet e UI / UX
  • Njohuri per interfacce Apple
  • Eksperience me cloud APIs dhe push notifications
  • Njohuri te Git
  • Te jete i/e vetemotivuar dhe te jete i/e afte te zgjidhe vete problemet informatike
  • Te jete i/e pergjegjshem dhe korrekt



    Ofrojme:
    -Kontratë të rregullt dhe kushte shumë të mira pune.
    -Pagesë shumë të mirë bazuar në eksperiencen e kandidatit.
    Kandidatet duhet te jene me eksperience.

    Te interesuarit te dergojne cv me email si dhe nje liste te projekteve nese kane ne adresen: info@evolve-al.com
    www.evolve.al


 


Apply
Back
Top