PDA

Trego pamjen e plotė tė : www.financat.comfinancat
14.10.2006, 09:02
Portal mbi botėn e financave dhe biznesit. informacione rreth bursės, aksione, opsione, etj. etj.

Mirė se vini.

www.financat.com (http://www.financat.com/)

http://www.financat.com/